Despre Noi

Echipa RBLS

Sebastian Hubati, Director Executiv – sebastian.hubati@rbls.ro

Alina Burlacu, Community Manager & Summit Coordinator – alina.burlacu@rbls.ro

Mona Gheorghe, Membership Manager – mona.gheorghe@rbls.ro

Iulian Rizea, Project Manager – Antreprenoria – iulian.rizea@rbls.ro

Andrei Neacșu, Project Manager – Antreprenoria – andrei.neacsu@rbls.ro

Alin-Claudiu Apostu, Project Manager – Vreau Să fiu Antreprenor – alin.apostu@rbls.ro

Lavinia Antone, Project Manager – Vreau Să fiu Antreprenor – lavinia.antone@rbls.ro

Cosmin Chiriță, Project Manager – Proiectul MERITO (Gala Profesorilor) – cosmin.chirita@rbls.ro

Liliana Geru, Project Manager – Proiectul Antreprenorești – liliana.geru@rbls.ro 

Andra Giucă, Communication Manager – RBL & Repatriot – andra.giuca@repatriot.ro

Maria-Clara Brumariu, Event Manager  – mariaclara@rbls.ro

Despre RBLS

Fundația Romanian Business Leaders este o organizație apolitică, neguvernamentală și non-profit care asigură o platformă de acțiune și implicare socială pentru liderii din mediul privat.

Misiunea RBLS este ca România să devină o țară mai bună pentru afacerile responsabile și, în felul acesta, pentru toți românii.

Fundația are ca simbol vizual trei draconi (stindarde dacice), care vorbesc despre rădăcini puternice, despre capacitate individuală, dar mai ales despre forța grupului.

Oamenii din comunitatea RBL trăiesc ghidați de valori comune. La bază este încrederea în România. Apoi vine altruismul, din credința că bunăstarea societății o putem obține doar dacă lucrăm împreună și ne ajutăm unii pe alții. Integritatea este filtrul de onestitate și bună-credință în RBL. În final, acțiunea este cea care concretizează toată energia și bunele noastre intenții.

RBL înseamnă astăzi:

170 de membri – antreprenori și manageri români;

Proiecte construite pe bază de voluntariat de membri și finanțate exclusiv din bani privați, prin care:

Ce facem concret:

  1. Aducem împreună liderii din business cu viziune și cu încredere în România;
  2. Implementăm proiecte rezultate la Summitul anual Romanian Business Leaders;
  3. Contribuim la îmbunătățirea politicilor publice prin transfer de know-how din mediul privat spre sectorul public. Facem cunoscute problemele mediului privat de business şi venim cu soluții către autorități, prin grupuri mixte de lucru public-privat, în cadrul Coaliției pentru Dezvoltarea României.

AFLĂ MAI MULTE

Contact

icon.phone+40 21 794 14 98

icon.e-mailcontact@rbls.ro

icon.locationCalea Dorobanților nr.42, et.3, ap.5, sector 1, București

icon.webwww.rbls.ro

CONTACT

Trimite întrebarea ta către Romanian Business Leaders prin intermediul acestui formular:

Trimitere

All rights reserved ©RBLS 2017. Site realizat de IN MOTION MEDIA

Log in with your credentials

Forgot your details?