În fiecare an, la final de februarie – început de martie, 300 participanți  antreprenori și executivi de top, lideri din societatea civilă și peste 40 de speakeri naționali și internaționali se reunesc la Romanian Business Leaders Summit.

Evenimentul central al comunității RBL combină cunoașterea, interactivitatea, inspirația, socializarea, munca și distracția pentru a genera proiecte concrete prin care facem România o țară mai bună pentru business și astfel o țară mai bună pentru români.

Participanți 2019


VEZI TOȚI PARTICIPANȚII

Sebastian Hubati, Director Executiv – sebastian.hubati@rbls.ro

Alina Burlacu, Community Manager & Summit Coordinator – alina.burlacu@rbls.ro

Mona Gheorghe, Membership Manager – mona.gheorghe@rbls.ro

Iulian Rizea, Project Manager – Antreprenoria – iulian.rizea@rbls.ro

Alin-Claudiu Apostu, Project Manager – Vreau Să fiu Antreprenor – alin.apostu@rbls.ro

Lavinia Antone, Project Manager – Vreau Să fiu Antreprenor – lavinia.antone@rbls.ro

Cosmin Chiriță, Project Manager – Proiectul MERITO (Gala Profesorilor) – cosmin.chirita@rbls.ro

Liliana Geru, Voluntar Romanian Business Leaders – liliana.geru@rbls.ro 

Andra Giucă, Communication Manager – RBL & Repatriot – andra@repatriot.ro

Andrada Ioniţă, RePatriot Community Officer Proiectul RePatriotandrada@repatriot.ro

VEZI TOȚI PARTICIPANȚII

VEZI TOȚI PARTICIPANȚII

VEZI TOȚI PARTICIPANȚII


Știri

Parteneri



Video

Despre Noi


Echipa RBLS

Liviu Popescu, Director Executiv – liviu.popescu@rbls.ro

Sebastian Hubati, Business Development Director – sebastian.hubati@rbls.ro

Alina Burlacu, Community Manager & Summit Coordinator – alina.burlacu@rbls.ro

Mona Gheorghe, Membership Manager – mona.gheorghe@rbls.ro

Iulian Rizea, Project Manager – Antreprenoria – iulian.rizea@rbls.ro

Alin-Claudiu Apostu, Project Manager – Vreau Să fiu Antreprenor – alin.apostu@rbls.ro

Lavinia Antone, Event Manager Romanian Business Leaders – lavinia.antone@rbls.ro

Cosmin Chiriță, Project Manager – Proiectul MERITO (Gala Profesorilor) – cosmin.chirita@rbls.ro

Andra Giucă, Communication Manager – RBL & Repatriot – andra.giuca@repatriot.ro

Andrada Ioniţă, RePatriot Community Officer – andrada@repatriot.ro

Alina Ciobanu, Project Manager Antrenament pentru Viitor – alina.ciobanu@rbls.ro

Bianca Niță, Coordonator Filiala RBL Iași – bianca.nita@rbls.ro

Despre RBLS

Fundația Romanian Business Leaders este o organizație apolitică, neguvernamentală și non-profit care asigură o platformă de acțiune și implicare socială pentru liderii din mediul privat.

Misiunea RBLS este ca România să devină o țară mai bună pentru afacerile responsabile și, în felul acesta, pentru toți românii.

Fundația are ca simbol vizual trei draconi (stindarde dacice), care vorbesc despre rădăcini puternice, despre capacitate individuală, dar mai ales despre forța grupului.

Oamenii din comunitatea RBL trăiesc ghidați de valori comune. La bază este încrederea în România. Apoi vine altruismul, din credința că bunăstarea societății o putem obține doar dacă lucrăm împreună și ne ajutăm unii pe alții. Integritatea este filtrul de onestitate și bună-credință în RBL. În final, acțiunea este cea care concretizează toată energia și bunele noastre intenții.

AFLĂ MAI MULTE

Contact

icon.phone+40 21 794 14 98

icon.e-mailcontact@rbls.ro

icon.locationCalea Dorobanților nr.42, et.3, ap.5, sector 1, Bucuresti

icon.webwww.rbls.ro


Bilete

All rights reserved ©RBLS 2017. Site realizat de IN MOTION MEDIA

Log in with your credentials

Forgot your details?